Para rejonowa: Anna i Maciej Poliwoda

Jesteśmy małżeństwem od 16 lat. Sakramentu małżeństwa udzieliliśmy sobie w dniu 19.11.2005 r. w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Szczecinie. Mamy córkę Natalię. Należymy do kręgu Domowego Kościoła przy parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Członkami Domowego Kościoła jesteśmy od 2008 roku a członkami Krucjaty Wyzwolenia Człowieka – Ania od 2015 roku, Maciej od 2020 roku. Mocą sakramentu małżeństwa przezwyciężamy codzienne trudności na naszej wspólnej drodze ku zbawieniu. Posługę pary rejonowej objęliśmy z woli Bożej i wyborców w 2021 roku. Naszym duchowym wsparciem, opiekunem i doradcą jest ks. Tomasz Porzycki SChr. – moderator rejonu.
Rejon Śródmieście obejmuje centrum Szczecina. Kręgi Domowego Kościoła działają przy następujących parafiach: Najświętszego Serca Pana Jezusa (księża Chrystusowcy), Św. Jana Ewangelisty (księża Pallotyni), Św. Dominika (ojcowie Dominikanie), Św. Andrzeja Boboli (ojcowie Jezuici) i Św. Rodziny. Obecnie spotykamy się w 13 kręgach DK.
Rejon jest stosunkowo młody, dotychczas posługę pary odpowiedzialnej za rejon pełniło pięć małżeństw: Wiesia i Jarek Mostek, Alina i Radek Rusinek, Ania i Darek Roman, Karolina i Hubert Kaczmarek oraz Agnieszka i Krzysztof Rostkowscy.

e-mail: ampoliwoda@gmail.com
tel. 506988829, 507179975

 

Moderator rejonowy: ks. Tomasz Porzycki SChr

 

tel. 698022243