Msza Św. rejonowa rejonu Pogodno

Fotorelacja

Kolejna wspólnotowa Eucharystia z udziałem DK rejonu Pogodno zawiodła nas do Dobrej, a gościli nas ojcowie franciszkanie.

Mimo pięknej, czerwcowej pogody była nas niezła gromadka. Znaleźli się chętni do czytań i do krótkiego, ale jakże treściwego świadectwa – czyli Magda i Adam. Msza Święta była jeszcze ubogacona Sakramentem Chrztu Świętego. Maciej to czwarte dziecko rodziny zamieszkałej w Dobrej – i to jest kolejne świadectwo wiary.

Bardzo dobrze czuliśmy się na świetnie przygotowanej przez „lokalnych” członków DK agapie. Piękna Eucharystia, piękne miejsce, gościnni gospodarze, którzy chętnie dołączyli do naszego świętowania. Dla nas – Ani i Irka – było to tym bardziej piękne i wzruszające spotkanie po latach z ludźmi z którymi i dla których tu przyjeżdżaliśmy kilka lat temu pilotować krąg DK . Wtedy opiekował się nami ojciec Bogdan Wroński i choć służący już w innej parafii, tak chętnie przez nas wszystkich wspominany i kontakt z nim jest. I jako osoby „służące” wiemy jak dużo tu zyskaliśmy 😊

Bogu niech będą dzięki.

Ania i Irek