Niedziela świadectw w Chojnie 27.03.2022

W niedzielę, 27 marca 2022r. w parafii św. Trójcy w Chojnie miała miejsce niedziela świadectw. Podczas prawie wszystkich mszy świętych małżeństwa od wielu lat kroczące drogą formacji w Domowym Kościele dzieliły się świadectwem swojego życia i zachęcały do uczestnictwa w Ruchu, tak by stworzyć przy parafii nowy krąg.

W świadectwach mogliśmy usłyszeć jak wiele w życiu małżeństwa zawdzięczają obecności w DK, jak działa w ich życiu Jezus poprzez ludzi i treści spotykane na spotkaniach kręgów czy rekolekcji oraz jak wielkim darem dla każdego z małżonków są zobowiązania małżeńskie. Każde ze świadectw było radosnym świadczeniem o Bożej obecności w życiach wszystkich małżeństw i pokazywało jak podążanie za Chrystusem wpływa na nas, nasze małżeństwo i naszą rodzinę oraz zachętą do zrobienia czegoś więcej niż tylko niedzielna obecność na Mszy Świętej i pracy nad sobą i swoim małżeństwem. Dostępne podczas Mszy był także też ulotki przedstawiające Domowy Kościół, które cieszyły się zainteresowaniem a po każdej Mszy była możliwość rozmowy i zadania pytań.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym parom za świadectwo i mamy nadzieję, że zaowocuje ono już niedługo nowymi członkami Ruchu.
Maria i Leszek Lejmanowie, para rejonowa rejonu Myślibórz

Galeria zdjęć