Rajd rowerowy połączony z piknikiem na 50-lecie DK

50-lecie DK w Polsce

Rowerem na piknik

Rejon Pogodno

zaprasza na rajd rowerowy połączony z piknikiem.

Rozpoczęcie imprezy:

10.06.2023r. (sobota) godz. 11.00, Parafia Najświętszego Odkupiciela o.o. Redemptorystów Szczecin, ul. Popiełuszki 10 A.

Opis:

Wyruszamy rowerami do Gospodarstwa Agroturystycznego „W Trzynastu Dębach” Kołbaskowo 1A (jadąc do Kołbaskowa za Amazonem na rondzie pierwszy zjazd). Jedziemy w grupie, ścieżkami rowerowymi. Trasa wynosi ok. 14 km. Po dotarciu na miejsce ok. godz. 12.00 organizujemy piknik. Mamy do dyspozycji pawilon, miejsce na posiłek i schronienie w przypadku deszczu. Na terenie gospodarstwa jest grill, boisko do siatkówki, trampoliny, staw i ogród.

Koszty pobytu w gospodarstwie to 18 zł. od osoby. Dzieci do 3 roku życia pobyt bezpłatny.

Organizatorzy zapewniają węgiel na grilla i czajniki z wodą na herbatę i kawę. We własnym zakresie przywozimy to co na grilla, pieczywo, napoje, ewentualnie sałatki i coś słodkiego na wspólny stół. Jeżeli ktoś widzi trudność w dojechaniu rowerem, może dotrzeć na piknik samochodem. To jak spędzimy czas na pikniku zależy od naszej inwencji. Liczymy na pomysły (wspólne gry i zabawy). Możemy też rozegrać mecz siatkarski. Ufamy, że będzie to dobry dzień spędzony w miłej atmosferze.

Wszystkich chętnych z naszego rejonu i tzw. sympatyków, prosimy o zgłaszanie się do swoich par animatorskich, które dalej przekażą informację do nas.

Zgłoszenia:

Krzysztof Obrembski (tel. 501196358), Józef Płotka (tel. 602252738).